Київ, вул. Хрещатик 46-б
(044) 239-19-19, (097) 728-29-29
(063) 728-29-29, (095) 728-29-29
› Офисы в других городах
facebook twitter
Studentland, Work and Travel, work travel, work & travel

Що і казати, більшість учасників Work and Travel USA вважають за краще назбирати якусь суму за час практики в США і привезти її на Батьківщину. Бажання похвальне, бо таким чином ви підтримуєте українську економіку, вкладаючи в неї північноамериканські долари.

 

Наша порада: навіть якщо у вас буде невелика сума 3-4 тисячі, все одно не варто розраховувати на готівку. Дорога дальня і може трапитися все, що завгодно. Нижче декілька варіантів, як можна переправити ваші гроші в рідні пенати. Яким з них скористатися - вибирати вам!

 

Готівка

 

Найдешевший спосіб і одночасно найнебезпечніший. Варто придумати яку-небудь потайну кишеню. І в цьому випадку краще їхати в компанії з друзями, ніж одному. Природньо, всі гроші повинні бути в купюрах по 100 доларів, щоб займали менше місця.

Резюме: Дешево і сердито. Ваша загальна втрата коливається від 0% до 100%.

 

Дорожні чеки

 

Це можуть бути American Express, VISA, Thomas Cook... Ви купуєте ці чеки в будь-якому банку в США, зазвичай комісія банку при покупці складатиме 1%-1,5%. Проблема "товстої пачки" залишиться, але в цьому випадку якщо ви втратите свої чеки (або їх у вас вкрадуть), їх можна буде без особливих проблем відновити. А ось зловмисник не зможе ними скористатися. На Батьківщині ви зможете перевести в готівку дорожні чеки практично в будь-якому банку. Вже український банк утримає 1%-3% від суми ваших чеків.

Резюме: Надійно і просто. Миттєво. Загальна втрата - 2%..4%.

 

Банківський чек

 

Можна попросити в своєму банку в США виписати вам звичайний банківський чек на всю вашу суму. Банк швидше за все або нічого не візьме за цю операцію, або це буде символічна плата ($1). А тут ви можете звернутися в який-небудь з банків і здати цей чек на інкасу. Приблизно через місяць-півтора вам видадуть готівку. Банки за цю послуги стягують від 1% до 6%. Отже будьте уважні.

Резюме: Везти доведеться тільки один папірець. Втрата - 1%..6%. Живі гроші будуть через місяць-півтора.

 

Банківський переказ

 

У вас (або у ваших батьків, друзів і т.д.) повинен бути відкритий доларовий рахунок "на запит" в одному з банків. Попросите в банку, щоб вам видали всі реквізити, необхідні для переказу з-за кордону. Це їх рахунок в кореспондентському банку, їх SWIFT-код, і номер вашого рахунку. Переказ займає за часом 1-2 дні. Отже поки ви доїдете до будинку, гроші вже будуть тут. Банк в США візьме за переказ від 10 до 40 доларів в незалежності від суми, що переводиться вами. Банк при знятті з рахунку візьме від 0,5% до 1% від вашої суми. 

Резюме: Ви нічого не везете на собі. Втрата - 1,5%..2%. Отримання грошей відразу після приїзду.

 

Переказ Western Union

 

Миттєво ваші гроші можуть бути переправлені тій людині, яку ви вказуєте. Цей спосіб один з найдорожчих, але із збільшенням суми перекладу відсоток втрати зменшується. Наприклад, для переказу $100 вам доведеться заплатити $15. Для переказу $5000 ви заплатите $200. Ми рекомендуюємо користуватися цим способом тільки в крайньому випадку. Пункти Western Union є майже у всіх банках і в Україні, і в США.

Резюме: Дуже зручно, але дорого. Втрата - 4%..10%. Отримання грошей миттєво.

 

Залишити гроші в США

 

Можна відкрити собі рахунок в американському банку і оформити на нього карту Visa. Гроші ви залишаєте в Штатах, а до дому везете пластикову картку. У будь-якому банкоматі, де бачите логотип VISA, ви можете отримати готівку. Правда, ваш банк в США утримуватиме 1%-3% кожного разу від тієї суми, яку ви отримуєте.

Резюме: Дуже зручно, але важко психологічно. Втрати - близько 2%. Отримання миттєве.

ГАЛЕРЕЯ
Work and Travel USA © согласно свидетельства № 32619

© 2001-2014 Studentland.ua
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
facebook twitter

закрыть