Київ, вул. Хрещатик 46-б
(044) 239-19-19, (097) 728-29-29
(063) 728-29-29, (095) 728-29-29
› Офисы в других городах
facebook twitter
Studentland, Work and Travel, work travel, work & travel

Автомобіль.

 

Безумовно, найпоширеніший спосіб пересування в США - автомобіль. Для того, щоб узяти в оренду машину, необхідно мати при собі права водіїв і бути старше за 21 рік. Зазвичай оплата оренди проводиться кредитною карткою.

 

Основні правила поведінки на дорозі: забороняється перевищувати швидкість, потрібно пропускати пішохода, що вступив на контрольований перехід, необхідно зупинятися по сигналу машин спеціального призначення (наприклад, пожежна), не можна тримати в салоні автомобіля відкриті пляшки із спиртним. Недотримання одного з правил може коштувати вам водійських прав. Оренда машини (із страховкою) на тиждень - від 120$.

 

Таксі.

 

Зазвичай замовляють по телефону або беруть у готелі, його можна зупинити і рукою. У таких містах, як Нью-Йорк або Лос-Анджелес, із-за величезних відстаней таксі може виявитися досить дорогим задоволенням. Система таксі добре розвинена в більшості крупних американських міст. Знайти таксі зовсім не важко, в них немає недоліку, зазвичай вони фарбуються в жовтий колір. Американський таксист зобов"язаний мати ліцензію і лічильник в салоні. При розрахунку клієнтові обов"язково видадуть квитанцію. До рахунку прийнято додавати 10-15% чайових. Будь-який пасажир таксі, що має ліцензію, автоматично застрахований від нещасного випадку на дорозі. Тому слід уникати користування послугами джипси-таксі, що не мають ліцензію, так званого. У таких машин зазвичай не буває лічильника і, звичайно, ніякої страховки пасажирові не належить. Користуватися таксі не завжди зручно, оскільки більшість американських водіїв таксі - недавні емігранти, які погано володіють англійською мовою. Часто виявляється, що турист краще знає місто, чим сам таксист.

 

Громадський транспорт.

 

Не дивлячись на суцільну автомобілізацію, суспільний транспорт в Америці знаходиться під пильною увагою муніципальних властей і в цілому залишає непогане враження. У великих містах суспільний транспорт в більшості випадків складається з метро, автобуса і приміських електричок. Метрополітен в Америці користується поганою славою із-за високого рівня злочинності та грязі. Проте, метро - це найшвидший і найзручніший спосіб міського сполучення. Мільйони американців щодня користуються метро і ухитряються не стати жертвою пограбування. Звичайно, слід дотримувати певні запобіжні засоби: міцно тримати в руках сумки і особисті речі, не носити коштовностей, уникати неосвітлених і малолюдних вагонів, не відставати від основного натовпу пасажирів. Ті ж запобіжні засоби слід зробити і в приміських електричках, які виконують і значну частину міських пасажирських перевезень. Набагато чистіше і безпечніше в міських автобусах. Зазвичай - це сучасні і комфортабельні машини, майже завжди з кондиціонером. Зрозуміло, вартість проїзду на суспільному транспорті різна в різних містах, але різниця невелика. В більшості випадків вартість проїзду складає 1 долар 25 центів. Особливістю американського суспільного транспорту є система трансферту. Разом з квитком, можна безкоштовно або за невелику доплату придбати transfert ticket. З ним можна провести пересадку і доїхати до потрібного місця, не купуючи новий квиток. В окремих випадках, існують безкоштовні автобусні маршрути, і навіть станції метро або електричок, де посадка пасажирів здійснюється безкоштовно.

 

ГАЛЕРЕЯ
Work and Travel USA © согласно свидетельства № 32619

© 2001-2014 Studentland.ua
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
facebook twitter

закрыть