Київ, вул. Хрещатик 46-б
(044) 239-19-19, (097) 728-29-29
(063) 728-29-29, (095) 728-29-29
› Офисы в других городах
facebook twitter
Studentland, Work and Travel, work travel, work & travel

        Рух в США правосторонній, а отже, транспорт рухається по правій стороні дороги. Особливу увагу треба приділити повороту наліво у разі стрічного руху.

        Водити машину в стані сп"яніння забороняється законом, це серйозне порушення в Північній Америці. Забороняється навіть мати розкриту пляшку або банку із спиртним напоєм в кабіні, під час їзди всі міцні напої повинні бути прибрані в багажник.

        Залишитися на дорозі без бензину - це теж порушення правил в деяких штатах, наприклад в Каліфорнії. Стежте за показаннями приладів.

        Не дозволяється (і до того ж небезпечно) зупинятися на узбіччі шосе, окрім спеціально позначених місць.

        Заборонено розвернення в забудованих зонах і в центрах міст, а також там, де є одинарна або подвійна лінія посередині дороги.

        Завжди зупиняйтеся, якщо перед вами стоїть шкільний автобус (він пофарбований в яскравий жовтий колір) з увімкненими мигаючими фарами, навіть якщо він стоїть на протилежній стороні.

        Для обгону може застосовуватися тільки внутрішня (ліва) смуга проїжджої частини.

        Ніколи не зупиняйтеся там, де край тротуару пофарбований в жовтий колір, ці місця зарезервовані для машин аварійних служб. Строго дотримуйтесь знаків No standing (зупинка заборонена) і No parking (стоянка заборонена).

        У США обов"язково пристібатися ременями безпеки. У мікроавтобусах потрібно пристібатися і пасажирам на задніх сидіннях. По законах деяких штатів діти до певного віку повинні їздити пристебнутими до дитячого сидіння.

        Світлофори перемикаються з червоного відразу на зелений, коли дають вільний шлях, а потім перемикаються на жовтий,

 

указуючи, що скоро буде червоне світло. Мигаюче червоне світло означає, що потрібно повністю зупинитися.

 

 

          Дорожній патруль надає швидку і ефективну допомогу у разі аварії. У деяких штатах він може надати також швидку медичну допомогу Просто стійте і чекайте біля своєї машини, поки патруль не приїде. Якщо вам потрібний інший вид допомоги, подзвоните по безкоштовному цілодобовому телефону:

 

АВАРІЙНА ДОРОЖНА СЛУЖБА          1-800 654 5060

 

Штраф в деяких штатах можна заплатити на місці, що дешевше і зручніше, ніж прибувати до суду.

 

ГАЛЕРЕЯ
Work and Travel USA © согласно свидетельства № 32619

© 2001-2014 Studentland.ua
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
facebook twitter

закрыть