Київ, вул. Хрещатик 46-б
(044) 239-19-19, (097) 728-29-29
(063) 728-29-29, (095) 728-29-29
› Офисы в других городах
facebook twitter
Studentland, Work and Travel, work travel, work & travel

Пошук роботи у США


Пошук місця проведення програми WORK & TRAVEL USA – це один з найвідповідальніших моментів усієї програми, тому що саме від твого вибору залежить, в якому штаті і на якій позиції ти будеш стажуватися.

Самостійний пошук


Якщо ти ухвалив остаточне рішення зайнятися пошуком Job Offer самостійно, ти можеш зробити запит на наш email і отримати бланк Job Offer на свою електронну адресу. Крім того, відразу ж звернемо увагу на деякі "підводні камені", головні з яких випливають ще до від"їзду в США. Головний підводний камінь полягає в тому, що JobOffer необхідний для того, щоб спонсорська організація була в змозі виписати DS-2019. Спонсор перевіряє Offer, якщо він не підтверджується, а саме виявляється сфальсифікованим чи його не можна підтвердити з будь-яких інших причин, тобі доведеться знову шукати місце стажування – а це знову купа часу та терпіння. Окрім цього, якщо ти приїжджаєш в США згідно JobOffer, який був знайдений самостійно, ніхто не в змозі гарантувати, що це місце по приїзду дійсно буде у тебе і що твоя компанія буде досі існувати. Тобто, вибираючи самостійний пошук, ти повинен пам’ятати, що навіть після перевірки JobOffer спонсорською організацією, ти дієш на власний ризик!
  • Для того, щоб почати самостійний пошук вакансії, необхідно написати супровідний лист (CoverLetter) та скласти своє резюме (Curriculum Vitae). Впоратись із цим можливо за допомогою інформаційних сайтів чи можна звернутись безпосередньо до менеджерів нашої компанії. Мета складання CV & CL – не тільки демонстрація твого досвіду, а й твого професіоналізму та талантів. Представники компаній намагатимуться зрозуміти, що ти за людина тільки за допомогою резюме та листа, так що намагайся бути вкрай уважними, складаючи їх. Потренуйся у складанні резюме та супровідного листа. Пам’ятай, що перше враження – вирішальне! Тільки уяви, компанія сотнями отримує резюме і саме тому твоє резюме повинно затьмарити усі інші. Якщо ти бажаєш отримати місце, насамперед тобі потрібно бути цілеспрямованим! При самостійному пошуку тобі належить знайти, зацікавити компанію і переконати її в тому, що саме ти як найкраще підходиш. Причому, з пошуком затягувати не варто, чим пізніше ти почнеш шукати, тим складніше тобі буде знайти гарне місце, адже окрім тебе, за цими ж адресами вишлють свою інформацію тисячі інших учасників зі всіх країн світу. Тому радимо тобі почати пошуки вже зараз! Отже, зусиль і часу доведеться докласти достатньо багато, адже тобі належить виконати цілий комплекс заходів, а саме:
  • скласти добре, грамотно оформлене і добре продумане резюме;
  • написати супровідний лист, де бажано лаконічно і переконливо пояснити, чому компанія повинна взяти саме тебе, а не твого конкурента;
  • УВАЖНО проглянути десятки сайтів, що пропонують вакансії для студентів в США;
  • відсортувати сотні адрес і описів, проаналізувати їх і вибрати ті, що підходять особисто тобі;
  • сам процес розсилки (бажано не все підряд під одну гребінку, а особиста розсилка, тобто з вказівкою конкретної фірми і, що вельми бажано, конкретної особи, до кого ти звертаєшся);
  • робота у відповідь із кореспонденцією, що поступає, тобто з e-mail, факсами, діловими листами, дзвінками.
До речі, якщо ти думав, що зможеш обійтися звичайною розсилкою по e-mail, десятком недбало складених резюме, ти сильно помилявся. Щоб зробити процес пошуку місця найбільш ефективним, тобі слід зробити його комплексним: e-mail, пошта, факси, телефонні дзвінки. Ти повинен охопити якомога більшу кількість потенційних компаній. Шукай методично, будь готовий слухати і вчитися, і не падай духом, отримуючи негативні відповіді. Винось позитивний досвід із кожного інтерв"ю, з кожного листування з представником компанії. Список job сайтів, на яких можна пошукати місце свого майбутнього стажування.
ГАЛЕРЕЯ
Work and Travel USA © согласно свидетельства № 32619

© 2001-2014 Studentland.ua
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
facebook twitter

закрыть