Київ, вул. Хрещатик 46-б
(044) 239-19-19, (097) 728-29-29
(063) 728-29-29, (095) 728-29-29
› Офисы в других городах
facebook twitter
Studentland, Work and Travel, work travel, work & travel

 

Компанія Колізей, разом з торговою маркою STUDENTLAND вже більше 10 років працює на туристичному ринку України з програмами культурного обміну, які св"язани з навчанням, літньою практикою, подорожами і стажуваннями за кордоном для молоді і студентів.

 

 

Серед найпопулярніших проектів  для молоді і студентів  - Work & Travel USA, Internship USA, Academic Year USA, Au Pair USA & Europe.

 Програми культурних обмінів користуються заслуженою популярністю у студентів зі всього світу - з року в рік збільшується і кількість українських учасників!

 

У зв"язку з інтересом, що постійно росте, до професійних стажувань в рамках спеціальності, що вивчається, ми прагнемо розвивати в нашій країні кращі і найбільш популярні в світі міжнародні програми, які дозволяють студентам не тільки окупати свої витрати на програму, страховку, візу і квиток, але і набувати безцінного професійного досвіду стажування в зарубіжній компанії.

 

Працюючи під торговою маркою STUDENTLAND, наша компанія пропонує комплекс послуг з бронювання і продажу авіаквитків на більш ніж 500 напрямів в головних авіакомпаніях миру за спеціальними молодіжними тарифами. А якщо при цьому ви молоді, ведете активний спосіб життя як вдень, так і вночі, тоді в нашому офісі менеджери за п"ять хвилин допоможуть придбати міжнародні студентські (ISIC), викладацькі (ITIC) і молодіжні (Euro<26) картки, які дають право на численні знижки при відвідинах музеїв, виставок, культурних центрів, кафе, кінотеатрів.

 

Компанія Колізей - досвідчена динамічна команда професіоналів-ентузіастів, що горить ідеєю просування доступності миру і відвертості меж. Наша мета - надати українській молоді максимальні можливості участі в суспільному і діловому житті планети, гарантуючи молодим людям неоцінимий життєвий і професійний досвід. За час свого існування наша компанія зібрала навколо себе цілу студентську співдружність, що розділяє нашу життєву філософію

 

Ми прикладемо максимум зусиль, щоб виправдати Вашу довіру і на довгий час залишитися друзями.

 

 


Як ми працюємо?

Понеділок - П"ятницяс 10-00 до 18-30
Суботас 11-00 до 15-00
Неділявихідний


Як нас знайти?

Офіс Work and Travel:
вул. Хрещатик 46-Б, м.Київ, 01001
Телефон: (044) 239-19-19
e-mail:

 

ГАЛЕРЕЯ
Work and Travel USA © согласно свидетельства № 32619

© 2001-2014 Studentland.ua
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
facebook twitter

закрыть