Київ, вул. Хрещатик 46-б
(044) 239-19-19, (097) 728-29-29
(063) 728-29-29, (095) 728-29-29
› Офисы в других городах
facebook twitter
Studentland, Work and Travel, work travel, work & travel

Отже, вас чекає проходження митного контролю.

 

Існує два основні режими проходження митного контролю: "зелений" і "червоний" коридори. Вам «світить "зелений" і ви не повинні заповнювати декларацію, у випадку, якщо: - ви не захопили з собою для розваги зброю, вибухівку, наркотики, психотропні і отруйні речовини, антикваріат, улюбленого кота, а також великоу кількість палко обожнюваних делікатесів таких як сало, червона ікра і т.д. (солоні огірхи є продуктом рослинного походження, які також є в переліку товарів, що вимикають для вас зелене світло).

 

З особистими коштовностями також треба бути обережніше. Перед від"їздом проведіть термінову інвентаризацію всього того, що прикрашає вашу дорогоцінну персону, підведіть баланс і доведіть вартість дрібничок до 200 євро, залишивши інше дома.

 

Діаманти і швейцарський годинник доведеться задекларувати, якщо вам важко з ними на якийсь час розлучитися.

 

Міцних напоїв, без яких навряд чи може уявити собі  існування український громадянин (принаймні так твердять авторитетні дослідження, за результатами яких українці є найбільш випиваючою нацією), ви можете провезти з собою всього 3 літри: 1 літр алкоголю міцьністю більше 22% і 2 літри вина. Тютюнових виробів - 200 грамів.

 

Про валюту розмова піде окремо, але без декларації ви маєте право провезти іноземної валюти до 1000 у.о. і 175 українських гривень (нерезидентам - 85).

 

У разі перевищення норм "зеленого" коридору (горілки - 5 літрів, коштовностей -2 кг і ін.), митний контроль вам доведеться проходити в режимі "червоного" коридору, тобто з обов"язковим

заповненням митної декларації.

 

Тепер що стосується грошей. Порядок переміщення національної і іноземної валюти через митний кордон України регулюється нормативними актами Національного Банку України (НБУ) і Державної митної служби. Тексти документів повинні бути в наявності на будь-якому митному пункті, і ви можете вимагати щоб вас з ними ознайомили.

 

Слід тільки мати на увазі, що провозити через український кордон більше $50 000 заборонено. Такі суми слід переводити безготівковим способом. Виключення дозволяються тільки з дозволу НБУ.

 

Декларування валюти є безкоштовною процедурою і проводиться безпосередньо при перетині митного кордону України. Умисне чи неумисне ухилення від цієї процедури, навпаки, коштує дуже дорого. Незадекларовану валюту митники конфіскують.

 

Перебуваючи за кордоном, вам не варто спокушатися дешевизною машин і терміново їх купувати, тому що транспортні засоби строк випуску яких перевищує 8 років заборонені до ввезення на територію України. Хто володіє інформацією…русском переводе предложение не закончено)

 

Можемо вас порадувати: ви можете без сплати мита ввезти до України один ноутбук куплений закордоном. Згідно ухвалі Кабміна "Про обсяги та порядок ввезення громадянами на територію України продуктів харчування для власного вживання і перелік предметів, які можуть бути віднесені до особистих речей громадян", переносний комп"ютер також входить в перелік особистих речей, які не оподатковуються.

 

Не забудьте тільки зняти з нього перед цим упаковку, щоб він виглядав не як товар, а як особиста річ. А особисті речі, згідно Закону України визначаються як "предмети першої необхідності, призначені, в першу чергу, для забезпечення життєдіяльності їх власника.". Податкові інспектори, звичайно, можуть вас попросити внести його до декларації, але це буде єдина незручність, яку вони можуть вам спричинити.

 

 

Ваш комп"ютер перевіряють на наявність (а скоріше, відсутність) в ньому будь якої забороненої до вивозу інформації, ваші носії інформації не повинні містити порнографію, рецепти виготовлення наркотиків і отрут, а також інші крамольні та "революційні" матеріали, що загрожують всім видам безпеки улюбленої батьківщини і її громадян і, звичайно , інформацію, що відноситься до державної таємниці.

 

 

ГАЛЕРЕЯ
Work and Travel USA © согласно свидетельства № 32619

© 2001-2014 Studentland.ua
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
facebook twitter

закрыть