Київ, вул. Хрещатик 46-б
(044) 239-19-19, (097) 728-29-29
(063) 728-29-29, (095) 728-29-29
› Офисы в других городах
facebook twitter
Studentland, Work and Travel, work travel, work & travel

Медичні послуги в США оплачуються відразу готівкою або по кредитній картці. Зважаючи на високу вартість медичного обслуговування розумно перед поїздкою укласти договір про страхування. У подорож по США рекомендується узяти з собою лікарські рецепти, оскільки дуже багато медикаментів продаються в американських аптеках (pharmacy і drugstore) тільки за наявності рецепту. А ще краще узяти з собою всі необхідні на період поїздки ліки, оскільки часто приймаються тільки рецепти, виписані місцевим лікарем, тому, будь ласка, перевірте, що покриває ваша страховка і як страховку отримати.

 

Спостерігаючись у лікаря, ви зобов"язані спочатку сплатити рахунки, а вже потім можете отримати страхове покриття. Зберігайте всі рецепти і записи про всі послуги, що  надаються вам лікарем. Якщо у вас немає копії форми для отримання страховки, зв"яжіться із страховою компанією для її отримання. Якщо у вас серйозне захворювання, а ви не можете сплатити рахунку, негайно зв"яжіться зі своєю страховою компанією.

 

Якщо ви збираєтеся звернутися до лікаря з питання, що не вимагає екстреного медичного втручання, перевірте, чи буде страхове покриття розповсюджуватися на цей візит.

 

Наприклад, багато міжнародних страхових компаній обмежують виплати з неістотних медичних питань.

 

Якщо ви збираєтеся узяти з собою прописані вам ліки, будь ласка, додайте до них довідку від лікаря (англійською мовою) яка розкриває ситуацію.

 

ГАЛЕРЕЯ
Work and Travel USA © согласно свидетельства № 32619

© 2001-2014 Studentland.ua
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
facebook twitter

закрыть