Київ, вул. Хрещатик 46-б
(044) 239-19-19, (097) 728-29-29
(063) 728-29-29, (095) 728-29-29
› Офисы в других городах
facebook twitter
Studentland, Work and Travel, work travel, work & travel

У даному розділі мова піде про номер соціального страхування (Social Security Number). Не варто довіряти дослівному перекладу  і вважати, що SSN забезпечить для вас які-небудь соціальні гарантії і пільги. Просто використання SSN громадянами Сполучених Штатів та іноземними студентами має одну загальну особливість: він використовується при нарахуванні заробітної плати та відрахуванні податків. Без картки соціального страхування жодна компанія не візьме вас на легальну роботу. Це означає, що одразу ж по приїзду до США ви повинні звертатися за отриманням SSN.

 

Видачею SSN займається спеціальне американське відомство - Social Security Administration (www.ssa.gov). Офіси SSA розосереджені по всій території Сполучених Штатів. Ви можете зв"язатися з ними за телефоном в США: 1-800-772-1213.

 

Як правило, отримання SSN виглядає таким чином. Ви приходите в один з офісів SSA і заповнюєте анкету на отримання SSN. Тільки не думайте, що вам відразу ж видадуть на руки готову картку соціального страхування. SSA - типове бюрократичне відомство, якому потрібен деякий час для обробки ваших запитів. Тому картку ви отримаєте протягом 15-30 днів і її вам вишлють поштою. Зверніть увагу на цей важливий момент. Оскільки картка SSN висилається вам поштою, то вже при зверненні за нею вам необхідно знати вашу точну адресу проживання в США. Ви можете вказати адресу вашої майбутньої компанії. Поставтеся до цієї поради вкрай серйозно.

 

 Отже, ви вказали адресу вашої компанії як адресу, куди слід надсислати картку соціального страхування. Вона прийде туди приблизно за два тижні. Оскільки компанія не має права працевлаштувати вас нелегально (тобто без пред"явлення картки SSN), не забудьте отримати в офісі SSA документ, який підтвердить те, що ви звернулися за SSN, - Form SSA-5030 (Receipt for application for а Social Security Card). Ця картка не має номера, проте є доказом для вашої майбутньої компанії, що ви вже звернулися

за отриманням картки SSN, і тому він може працевлаштувати вас на легальних підставах.

 

Як бачите, немає нічого складного в отриманні картки SSN. Тільки будьте уважні при заповненні відповідної анкети (Social Security Application). Особливу увагу приділите заповненню граф, що містять ім"я, прізвище, а також адресу (mailing address), куди слід відправити готову картку.      

ГАЛЕРЕЯ
Work and Travel USA © согласно свидетельства № 32619

© 2001-2014 Studentland.ua
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
facebook twitter

закрыть