Київ, вул. Хрещатик 46-б
(044) 239-19-19, (097) 728-29-29
(063) 728-29-29, (095) 728-29-29
› Офисы в других городах
facebook twitter
Studentland, Work and Travel, work travel, work & travel

Форма W-4 (Employee"s Withholding Allowance Certificate) заповнюється студентом по прибутті в компанію. Ви заповнюєте цю форму для того, щоб компанія правильно відраховувала  з вашої заробітної платні податки. Американське податкове законодавство достатньо гнучке, і залежно від того, чи одружені ви, чи фінансово незалежні, чи маєте інше місце і т.п. - у вас вираховуватимуть різні суми податків. Тобто суть цієї форми - виявити, які  у вас є пільги або додаткова відповідальність при оподаткуванні доходів.

 

Вважається, що у разі неправильного заповнення форми W-4, в майбутньому ви повинні будете заплатити більше податків. Також, американська податкова служба може повідомляти інформацію про людей, що заповнили неналежним чином податкові форми, в посольство, і тоді у порушників податкового законодавства можуть виникнути серйозні проблеми при спробі отримання візи США. Інструкції по заповненню форми W-4 ви можете знайти в публікації американської податкової служби (IRS): Publication 515 (rev. 04/00) "Withholding of Tax on Non resident Aliens and Foreign Corporations", сторінка 16. Окреслимо декілька важливих моментів з цієї публікації.

 

 Врахуйте, що з погляду американського податкового законодавства ви розглядаєтесь як "non-residentalien". Тому інструкції, розташовані безпосередньо на формі W-4 вас не стосуються. При заповненні форми W-4 притримуйтесь наступних правил:

У рядку, де запитується ваш сімейний стан, відзначте "Single" (навіть якщо ви одружені або розведені)

У рядку 5 поставте цифру "1"

Не вимагайте звільнення від сплати податків і тому рядок 7 залиште порожнім.

І не забудьте, що якщо у вас з"являється інша компанія, ви повинні повторно заповнити форму W-4.

ГАЛЕРЕЯ
Work and Travel USA © согласно свидетельства № 32619

© 2001-2014 Studentland.ua
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
facebook twitter

закрыть